STOP STAV OBJEDNÁVEK - PÁTEK 2.9. dále 23.9 a 24.9. ,VÝROBNÍ KAPACITA JE NAPLNĚNA 

Pátek 2.9. a dále 23.9. a sobota 24.9 - omlouváme se,ale na tyto termíny máme již naplněnou výrobní kapacitu z důvodu svatebního cateringu a nepřijímáme nové objednávky.

ORIGINÁLNÍ OVOCNÉ KYTICE JABLENKA - DÁRKY K NAROZENINÁM, SVÁTKU I Z LÁSKY

Vítáme vás ve světě lahodného ovoce a nejjemnější exkluzivní čokolády,ve světě vašich oblíbených ručně připravených dárků ve formě ovocné kytice. A nejen kytice z ovoce,ale i unikátní dárkové koše nebo netradiční bonboniéry.

VAROVÁNÍ!!!
Dárek od Jablenky způsobuje wow efekt.Všechen zájem strhnete na Vás a Váš dárek! Bude z toho pozdvižení na oslavě.U oslavence a hostů oslavy dochází ke vzrušení a může způsobit moment lapání po dechu.Hosté dárek budou chtít vidět,budou si jej fotit...Obdarovaný bude nadšený,bude mít obrovskou radost,ve tváři bude mít obdiv,úsměv,nadšení...Nevěříte? Věřte! Konečně je tu něco co je neokoukané,krásné,voňavé a chutné.To jsou naše zkušenosti,vlastně vaše zkušenosti,tedy zákazníků,kteří nám děkují, dávají nám odezvu a píší reference.

                              

en-JABLENKA NABÍDKA: OVOCNÉ KYTICE A KYTICE V BELGICKÉ ČOKOLÁDĚ

This section is empty.

Naše hodnocení na najisto.cz

PROVOZNÍ DOBA, OBJEDNÁVKY A ROZVOZ KVĚTIN OSTRAVA PROBÍHÁ OD PONDĚLÍ DO SOBOTY. 

PROVOZNÍ DOBA, OBJEDNÁVKY A ROZVOZ KVĚTIN OSTRAVA PONDĚLÍ AŽ SOBOTA

PO - PÁ: od 9:00 do 16:00   /   SO: od 9:00 do 14:00   /   NE: UZAVŘENO - provozovna je uzavřená a příprava a rozvoz květin neprobíhá.

Objednávejte si dárky nejpozdeji 1 den předem do 12:00. Platí však,že čím dříve objednáte,tím větší jistotu volného termínu máte.Často se stává,že termín při vaší objednávce 1 či 2 dny předem je již plně obsazen.Naše výrobní kapacita je omezená a máme objednávky i na půl roku dopředu. Doporučujeme objednávat i 1měsíc předem a to telefonicky na čísle 778 / 15 34 44 nebo přes webový objednávkový formulář,který najdete pod každou kyticí.

VAŠE NEOČEKÁVANÁ OSOBNÍ NÁVŠTĚVA NAŠÍ PROVOZOVNY JABLENKA.cz

Nejedná se o klasický obchod,ale o provozovnu na přípravu a výdejnu objednaných dárků.Není tak možné osobně přijít bez předchozí domluvy a požadovat informace nebo zadat objednávku. Důvodem je práce s temperovanou čokoládou a rozvrženém čase na přípravu kytic či jiných dárků z naší nabídky.Rozvrhy máme nastavené přesně tak, abychom zvládli vše ve vyměřeném čase. Pokud potřebujete projednat třeba dodání cateringu na svatbu či oslavu, samozřejmě se rádi s Vámi osobně sejdeme, ale po předchozí domluvě.Děkujeme za pochopení.