Také už se na své stěny v bytě nemůžete ani podívat, jelikož vaše zásuvky a vypínače ani trochu neladí s barvou výmalby? Tak přesně tento problém řeší nemálo českých domácností.
Mnozí kutilové ze stejného důvodu omalovávají své domácí elektronické pomocníky speciálními barvami, anebo je polepují tapetami, aby tak alespoň trochu zlepšili jejich celkový dojem. Jenže pozor, dnes už je taková aktivita naprosto zbytečná – konečně si můžete koupit zásuvky a vypínače v takových barvách, jaké chcete!zástrčka.png

Na barevnou stěnu patří barevný vypínač

Což je výborná zpráva především pro všechny ty, kteří mají rádi barevnou výmalbu a výrazně omalované stěny. Právě na nich zářivě bílé vypínače vypadaly nejhůře. Takže pokud se třeba rozhodnete svůj byt omalovat na modro, můžete na jeho stěny připevnit zásuvky a vypínače nejen ve stejné barvě, ale dokonce i ve stejném odstínu.
Taková je neodolatelná nabídka zásuvek a vypínačů schneider Lightpark!
Toto chytré řešení spočívá v modulární podobě zásuvek a vypínačů, které tvoří univerzální strojky doplněné unikátními rámečky. Na jakýkoli strojek tak můžete připevnit libovolný rámeček přesně v takové barvě, jakou zrovna nejvíce potřebujete. Ba co víc, volit můžete i z atraktivních tvarů!elektrikář.jpg

Změna je snadná a rychlá

Navíc, velkou výhodou tohoto nápadu není jen možnost volby barev a celkového designu vypínačů, ale také možnost změny. Jakmile se rozhodnete převléci svůj byt do jiného kabátu, můžete flexibilně proměnit i zásuvky a vypínače. Ale pozor! Nečekejte žádné vrtání do zdi – stačí, když na stávající strojky připevníte nové rámečky v takovém designu, jaký chcete.
Tento flexibilní systém vám umožňuje měnit tvář vašeho bydlení tak často, jak budete chtít, aniž byste k tomu museli volat elektrikáře anebo investovat tisíce korun do nových vypínačů. Naopak – za pouhých pár desítek korun vyměníte svrchní rámečky, a máte hotovo!

5/5 - (8 votes)