Pokud se věnujete nějakému sportu, tak jistě oceníte i kvalitní sportovní oblečení. Dnes je již možnost si najít oblečení, které je vhodné na různé sporty. Můžete si najít oblečení na běh, cyklistiku či lyžování. Nebo si najít oblečení nejen podle sportu, ale i důležité je zvolit oblečení i podle sportovní aktivity v daném počasí. Jiné oblečení zvolíte při běhu v létě a jiné v zimně ve městě či v horských podmínkách. Sportovní oblečení je navržené tak, aby neomezovalo v daném pohybu a poskytovalo co největší komfort.

běh na podzim

Co tedy rozhodně na každý sport využijete je právě funkční prádlo craft. Funkční oblečení využijete na většinu sportovních aktivit, ale zamilujete si ho tak, že ho budete využívat i na běžné nošení.

Termoprádlo si můžete vybrat podle ročního období ve kterém ho budete chtít nosit. Jiný druh tkaniny zvolíte v létě a jiný zas v zimě. Jde o to, aby daný materiál při sportu v létě chladil, odváděl pot a vy se nepřehřívali. A v zimě abyste byli v suchu a teple a užili si tak sportovní aktivity i ve velmi chladném počasí.

lyžování v zimě

Funkční prádlo má craft rozdělené na oblečení vhodné na halové sporty a fitcentra a aktivity v teplém počasí. Dále na oblečení v chladném počasí při velkém pohybu. A pak na oblečení, kdy je velká zima a málo pohybu, což může být běh, inline, horolezectví atd. Oblečení je v takovém případě vhodné pro zimní cyklistiku, sjezdové lyžování, pro lesníky, rybáře či myslivce. Merino vlna, ze které jsou výrobky ušité, pomáhá udržet stálou tělesnou teplotu, odvádí pot od těla, a i mokrá hřeje. Merino vlna má výborné termoregulační vlastnosti.

Funkční oblečení nejsou jenom trička a spodky, ale můžete si zakoupit i sportovní podprsenku, funkční spodní prádlo, ponožky a další doplňky jako nákrčník, čelenky, čepice, rukavice či kukly. Díky funkčnímu oblečení si svoje sportovní aktivity užijete za každého počasí a budete se v něm cítit velmi příjemně.