Ač se to nezdá, tak právě i lůžkoviny mohou být hlavním problémem, proč se nemůžete dokonale uvolnit, rychle usnout nebo proč se ráno neprobouzíte, plní síly. Možná je třeba, a především nejvyšší čas se podívat do nabídky kvalitních produktů, s kterými zažijete úplný opak. Nevěříte? Zkuste se podívat trochu do předešlých let a zjistíte, že naši předkové, a nemusíte chodit zase až tak daleko, stačí k prarodičům, používali péřové přikrývky. Nejen že se jednalo o dostupný materiál, ale předně funkční. Není divu, že výrobci použili tento skvělý nápad a metodu. Jen samozřejmě zpracování díky moderní technologii je odlišné a rovněž tak vizáž samotných lůžkovin. Nicméně efekt to má naprosto stejný. Kvalitně a efektivně se vyspíte, čímž tělo má dostatek síly zvládat každodenní činnosti.

péřová přikrývka

Proč zrovna peří?

  • Je lehké a přizpůsobíse snadno křivkám těla.
  • Vzdušné a příjemné na dotek, na tom má zásluhu i kvalitní sypkovina.
  • izolační schopnosti a poskytuje přesně takový tepelný komfort, který vyžadujete.
  • Jedná se o přírodní materiál, který se zpracovává podle nejpřísnějších evropských norem, tudíž zákazník získá kvalitní péřové komplety podle vlastní volby.
  • Péřové polštáře jsou skutečně lehké a krční páteř si zde vždy dokonale odpočine.

péřové polštáře

Ideální lůžkoviny

O peří je třeba se starat, ale v tomto případě je to naprosto skvělé, protože údržbu péřových lůžkovin si můžete dělat sami. Postačí bubnová pračka, teplota vody maximálně 60°C, což se dá jednoduše nastavit a prací prášek bez enzymů. Jedná se většinou o prášky, které jsou používané na vlnu, aby se neztratily izolační schopnosti. A může se prát, ba co víc. Dokonce sušit v sušičce za přítomnosti 2-3 míčků a večer si tak opětovně dopřát komfort. Výplň je příjemná, pěkně dýchá, a navíc se přizpůsobuje vašemu tělu. Péřové komplety mají mnoho dalších výhod a rozhodně je to nejlepší investice do lůžkovin, která vůbec existuje.