Máte doma chytrý telefon a velkou spoustu fotografií? Není se čemu divit, vždyť vytvořit fotografii je tak jednoduché! Nicméně díky této činnosti pak jistě máte doma velkou záplavu fotografií, které jsou neutříděné, a nevyznáte v nich. Nehledě na to, že pokud měníte mobilní zařízení, musíte pracně fotografie přetahovat z jednoho zařízení na druhé. My vám přinášíme skvělé řešení! Znáte už Google Disk? Pokud ne, přinášíme vám hned několik důvodů, proč byste jej měli začít urychleně používat i vy!

tablet a google

Prvním důvodem je snadné používání. Stačí si založit email přes Google a automaticky se vám vytvoří i ostatní služby s tím provázané – včetně Google Disk. Zkrátka nemusíte trávit hodiny tím, že se budete registrovat na různé servery a potvrzovat účty. Prostě je to jednoduché a rychlé!

Obrovskou výhodou je i fakt, že si na Google Disk můžete uložit veškeré fotografie, nebo i jiné dokumenty, které budete mít přístupné ze všech zařízení ihned, jakmile se přihlásíte přes svůj účet. Můžete se tak na své fotografie podívat díky pár rychlík kliknutím jak na mobilním zařízení, počítači, nebo třeba i tabletu. Zkrátka odkudkoliv budete chtít!

notebook na stole

Už nikdy se vám tak nestane, že byste svým známým chtěli ukázat fotografie například ze svatby, ale nemohli jste, protože jste je neměli momentálně při sobě. Jediné co k tomu potřebujete, je připojení k internetu – a je úplně jedno, zda využijete připojení skrze data nebo WiFi.

Poslední otázkou však zůstává, kolik místa na disku budete mít? Kolik dokumentů budete moci na externí disk uložit? Odpověď je jednoduchá! Google každému svému uživateli daruje prostor o několika desítkách gigabytů. Jak s tímto prostorem naložíte, je už jen na vás. Pokud jej vyčerpáte, můžete si buď zaplatit prostor další, nebo si založit účet nový. No nezní toto internetové úložiště prostě skvěle?

4.3/5 - (3 votes)