Jste v jednom velkém kole a nemáte čas sami na sebe? Jeden den se vykašlete na všechny problémy a vezměte kamarádky do obchodního centra na nákupy. Nejen, že si konečně vyhodíte z kopýtka, ale taky proberete se svými přáteli to, na co jste do teď neměli čas.

Vezměte si den volna v práci a doma řekněte, že jediné co budete dnes dělat je relaxovat a to s kamarádkami. Přece jenom se může alespoň jednou o děti a o práci doma postarat muž. Vyrašte do nákupního centra už z rána a nechce se hýčkat jen, jak to půjde.

kavárna na rohu

Den začněte se snídaní v oblíbené kavárně, kde si dopřejete kávu a něco sladkého na chuť, tím by měl každý start dne začít. Navštivte masážní salón, pedikúru a snažte se využít co nejlépe Váš drahý čas. Dobře si u toho popovídáte se svými kamarádkami a zapomenete na strasti v práci a doma. Po masáži můžete začít brát obchody útokem.

Nebojte se vyzkoušet vše, co v obchodě mají, přece jenom tenhle den je Váš a měli byste si ho užít plnými doušky. Přátelé Vám samozřejmě dobře poradí s výběrem oblečení a vy se tak budete cítit jako vyměněná. Budete plná nadšení a konečně si taky dopřejete něco pěkného na sebe a přítel bude jen koukat co má doma za kočku. Teď už Vás jenom tak nepřehlídne a konečně Vám složí taky nějaký ten kompliment, který zahřeje u srdce.

Vždy myslete na to, že pokud den strávíte relaxováním v obchodním centru, musíte mít také odvoz. Takže než odejdete z domu, poproste svojí drahou polovičku, aby Vás vyzvedla, vy jsi tak můžete dát pohárek dobrého vína. Pokud odmítne, nevěšte hlavu, taxík pro Vás dojede kamkoliv, nebo můžete jet hromadnou dopravou. Přece jenom takový pohárek vína není určitě na škodu, když jste se dlouho s přáteli neviděli.
ženské nákupy

Věřte tomu, že pokud strávíte den v obchodním centru relaxací s přáteli, určitě nebudete litovat, nejen že naberete novou energii, ale vyměníte si i svůj šatník, který si to zaslouží.

4.1/5 - (7 votes)