Hypoteční úvěry jsou tady především kvůli tomu, aby zajistili potřeby klientů, kteří si chtějí pořídit vlastní bydlení. Jsou však i možnosti hypoték, které umožňují peníze využít nejen na samotné bydlení, ale i na další záležitosti či dokonce vyplacení dluhů.

bankovky

Pokud však máte nějaký problém třeba se záznamem v registrech dlužníků nebo nemůžete doložit svoje příjmy či cokoliv negativního co může ohrozit žádost o úvěr, tak v bance je víc, než pravděpodobné, že neuspějete.
Ale není potřebné se vzdávat, protože na trhu jsou ještě přímo nebankovní hypotéky. Jejich cílem je poskytnout finance nejen zájemcům o bydlení, ale také těm žadatelům, kteří potřebují peníze na podnikatelskou činnost nebo pro firmu https://nebankovnihypoteky.net/.

Kromě toho je peníze možné využít nejen na materiální věci, ale třeba i na splacení nevýhodných půjček formou konsolidace a dalších dluhů včetně exekucí.

Podmínkou je rovněž zástavní právo na nemovitost

I v tomto případě je pro získání nutné ručit nemovitostí formou zástavního práva ve prospěch dané nebankovní společnosti. Jedině splněním této podmínky je možné vůbec o hypoteční úvěr ať už v bance nebo nebankovní společnosti žádat.
Následně můžete získat podle tržní hodnoty nemovitosti až 70% a uspokojit tak veškeré vaše potřeby. Splatnost se nechá i u nebankovních společností domluvit až na 30 let a rozložit tak splátky podle svých potřeb a současné situace. Není vyloučena ani možnost předčasného splacení.

peněženka

S takovým řešením, jako jsou nebankovní hypotéky, si můžou přijít na peníze i klienti, kteří nemají čistý registr dlužníků, vysoké příjmy a bonitu nebo nemůžou příjmy doložit. Získané peníze následně lze využít na cokoliv a uspokojit tak svoje sny i finanční problémy.

Výhody nebankovních hypoték jsou podobné těm bankovním a dokonce je vyřízení snadnější a má tak šanci získat potřebné peníze většina klientů.

3/5 - (3 votes)