Spoustě z Vás se jistě už někdy stalo, že jste potřebovali na něco půjčit peníze. Nemusí jít jen o tak velké věci, jako je pořízení vlastního bydlení, ale třeba o nákup automobilu či třeba nábytku nebo pořízení nového spotřebiče do domácnosti a tak dále. Také jistě dobře víte, že banky mají velkou spoustu požadavků při žádosti o půjčku a jedním z těchto požadavků je samozřejmě čistý registr, bohužel i taková maličkost jakou je třeba opožděná splátka je někdy problém.
stočené bankovky
U nás https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/hypoteka-bez-registru/ tyto záznamy vůbec neřešíme a nejsou při posuzování žádosti vůbec důležité. Díky naší nebankovní hypotéce si můžete splnit svá přání a sny. Nemusí být použita pouze na pořízení nemovitosti, jak z názvu logicky vyplývá. Jelikož jde o bezúčelovou půjčku. Lze možné ji využít jak běžný spotřební úvěr či jako podnikatelský.
Díky tomu, že pro nás není problém záznam v bankovním či nebankovním registru je možné tento druh půjčky využít dokonce i na vyplacení exekuce. A to ještě nejsou všechny výhody námi nabízeného úvěru. Kromě toho také nevyžadujeme vysoké příjmy, což je hlavně výhodou pro podnikatele, kteří mají nízké daňové přiznání.
platba hotově
A to jsme ještě nezmínili to nejlepší. Samozřejmostí je výhodný úrok, nízké splátky, které lze rozložit až na třicet let a také možnost předčasného splacení a to naprosto zdarma. Také nepožadujeme žádné platby předem či jiné poplatky. Jediným požadavkem k získání našeho úvěru je zástava v podobě nemovitosti. V případě, že nevlastníte žádnou nemovitost, není problém využít tak zvaného ručitele.
Jak tedy vidíte, nic pro nás není problém. A navíc ani nemusíte opouštět teplo domova. Všechno můžete vyřídit v klidu od počítače. Navíc Vaše žádost bude schválena ve velmi krátkém čase. Nic nezdržujeme. Tak nás vyzkoušejte a přesvědčte se sami.