Jste-li vlastníkem mobilního telefonu Honor 8s, určitě oceníte i nějaké kvalitní a zároveň pěkné pouzdro nebo kryt. Když už si pořídíme mobil, musíme počítat s tím, že nám kdykoliv může spadnout nebo se poškrábat. Nevím, jak vy, ale já mobil často hodím do kabelky, kde mám kromě peněženky i nějakou tu sladkost, gumičky, sponky a hlavně klíče. To je velký nepřítel všech mobilních telefonů. Naštěstí jsem taky našla tuto možnost a pořídila si ke krytu rovnou ještě dvě pouzdra. To víte, ženy, musíme ladit.

volající žena

Mě samotné se líbí ta rozmanitost motivů a barev. Vybere si opravdu každý. Romantik, drsňák, ale i realista.

Když se podíváme na kryty Honor 8s, nenajdeme jen nabídku různorodých barev, ale i roztomilé obrázky kočiček, motýlků nebo krásné ornamenty, lapače snů a mnoho dalšího. Kryt je vyroben z pružného plastu, který se jednoduše nacvakne na záda vašeho telefonu. Kryt tím nekryje pouze rohy mobilu, ale ochrání i váš fotoaparát a samotná záda telefonu. Právě před klíči v kabelce.

designové kryty na mobil

Pouzdra na mobil mají taky mnoho nadšenců. Opět se můžeme těšit na mnoho barev, ale i na různé květy, zvířata, mandaly, vlajky ale i texty. Mimo jiné jsou pouzdra na mobil vyrobena z umělé kůže a vlastně chrání celý telefon. Pouzdro je jako taková knížka. Nacvakne se na záda telefonu a mobil se do pouzdra zavře. Takovému pouzdru se říká flipové. Chrání záda telefonu, fotoaparát i display. Já jako velký bonus vidím i v tom, že pouzdra na mobil jsou variabilní. Kromě prvního bonusu, poutka, může mít takové pouzdro na mobil i přihrádky na vizitky nebo kreditní karty. To je pro mě velká výhoda číslo dva. A jako třetí bonus vidím to, že samotné pouzdro lze „složit“ na stojánek. Mobil je stále v pouzdrové vaničce, ale tak, aby „stál“. Můžete si v klidu pokecat s kamarádem při videohovoru.

Mobilní telefon je pro nás v dnešní době nepostradatelný a používáme ho mnohdy několik hodin denně. Není jen pro volání a psaní zpráv, ale můžeme na něm sledovat novinky ze světa, hrát hry, poslouchat hudbu nebo mít zapnutou GPS při cestě za novou prací. Proto se snažme pro mobil najít prima „kabátek“.