Víte, co je nejhorší událost v životě? Osamělost. Kromě vážné nemoci či těžkého úrazu vás nemůže potkat nic horšího. Dokonce i chudí lidé, kteří mají, jak se říká „jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou“, mohou být šťastní, pokud mají vedle sebe někoho, komu důvěřují, koho milují, a kdo miluje je. Být osamělým je ten nejhorší trest, a kdo si to uvědomuje, snaží se udržet přátelské vztahy s lidmi na vysoké úrovni. Čím vyšší jsou, tím také vyšší kvalita života všech zúčastněných.

zahradní pergola

Vaše kamarády můžete pozvat domů do obýváku na párty v rámci oslavy narozenin a uspořádat třeba cyklistický výlet, ale také je můžete pozvat ven na zahradu pod pergolu. Co s nimi lze pod zahradní pergolou pergoly-trutnov.cz provozovat a jak se tu bavit?

Pohoštění – když doma nachystáte chlebíčky a návštěva přijde k hotovému, není to ono. Co takhle ji do tohoto procesu zapojit? Pod pergolou se dá nejen krájet veka a mazat ji pomazánkou, můžete tu mimo jiné i smažit palačinky na rozpálené pánvi pod přenosným vařičem a rovnou je hostům sázet na talíř, anebo se domluvíte, že se budete v přípravě palačinek střídat.

květiny pod pergolou

Karty – karetní hry bývají velmi oblíbeným tématem v zimě na horách po lyžování, tehdy je k tomu vhodná příležitost při dlouhých zimních večerech. Karty si ovšem můžete zahrát i pod pergolou v létě, venku v přírodě je to zábavnější a proudí tu více energie. A pokud neznáte hru Lóra, můžeme vám ji vřele doporučit. Hraje se ve čtyřech lidech a je to zábava na celý večer.

Zábava pro děti – pokud se navštěvujete v rámci spřátelených rodin s dětmi, je pergola skvělé místo pro hraní vašich ratolestí, které tu mohou mít rozložené puzzle, stavebnice, vláčky, autodráhu, panenky a figurky zvířátek, takže vy se mezitím, co vaše děti zabavíte, můžete pobavit na téma, kam letos na dovolenou. Pergola je také vhodná pro umístění zahradního nábytku a rozložení velké turistické mapy, což se pro plánování dovolené zrovna hodí.