Podnikat, mít svou firmu, být sám sobě pánem, to je sen mnohých lidí, ale málokdo si uvědomuje, co všechno to obnáší. Mnozí lidé až poté, co začnou podnikat zjišťují, že to nebudou mít lehké. Budou trávit možná více času účetnictvím než samotným podnikáním, nemluvě o tom, že v případě nemoci se musí spolehnout jen na své úspory. Starat se musí i své zaměstnance, aby byli ve firmě spokojení a tím pádem rádi pracovali a přinášeli firmě zisky.

zisk

Někdy se ale může stát, že podnikání neklape, jak byste si představovali, zisky jsou minimální a zvlášť nyní, po covidové době, se budete muset uchýlit k podnikatelské hypotéce, abyste opět firmu řádně rozjeli. Získat podnikatelskou hypotéku ale může být oříšek, zvlášť pokud jste právě v těch posledních dvou letech byli covidem zasaženi a vaše roční zúčtování nevykazuje moc velké příjmy. V tom případě pravděpodobně u banky nepochodíte a podnikatelskou hypotéku nezískáte.

peníze

Máte ale jinou možnost než je návštěva banky a určitě vás zaujme. Co to je? Nebankovní hypotéka pro podnikatele, nabízená nebankovní společností, to je to pravé pro vás. Nemusíte mít závratné zisky, dokonce můžete mít záznam v registrech, a přece se nebankovní společnost bude snažit najít pro vás individuální řešení vaší hypotéky. A jaké jsou podmínky? Jsou dvě, jednou je nějaký ten příjem a druhá je vlastnit nemovitost, byt, chata, ale i vaše dílna nebo jiný komerční objekt. I nebankovní společnost musí mít jistotu, že o své peníze nepřijde, že budete splácet, ale nastaví vám splátky tak, aby to pro vás nebylo likvidační, abyste hypotéku využili na své záměry a mohli jste se v klidu opět věnovat svému podnikání. Jste po době covidové vycinkaní z peněz a hodila by se vám podnikatelská hypotéka? Není nic jednoduššího než o ní požádat, třeba i on-line, u fahd.cz. Pár kliků a peníze jsou vaše.