Začátek vašeho podnikání se datuje již před mnoha lety. Tehdy nebylo vůbec snadné prosadit se v oboru a zajistit si dostatek obchodních kontaktů a pravidelných zákazníků. Ze začátku jste museli vynaložit mnoho finančních prostředků na to, abyste mohli financovat nákupy počátečního vybavení a zboží. Rovněž bylo nutné hradit vysoké částky za reklamu, aby jméno vašeho podniku vstoupilo do povědomí nových zákazníků. Jak vše zaplatit, když zisky z prodejů na sebe nechávaly dlouho čekat? Postupně bylo nutné sáhnout po několika půjčkách a později i po některých dalších. Jistě není třeba zmiňovat skutečnost, že v uvedené době byly půjčky mnohem nákladnější než dnes. Úroková míra se pohybovala často i na dvojnásobné hodnotě sazby, za kterou dnes můžete získat hypotéku bez doložení příjmu.
šálek kávy u notebooku.jpg

Zajímavý finanční produkt

Proč je hypotéka bez doložení příjmu tak oblíbeným produktem? Protože má mnoho výhod. Je nabízena nebankovním poskytovatelem, a proto její schválení nepodléhá tak přísným pravidlům, jako v případě, když požádáte o půjčku ve vaší bance. Dokonce nemusí vadit ani skutečnost, že máte drobné záznamy v registrech dlužníků. Poskytovatel si umí poradit i v situaci, kdy na daňovém přiznání uvádíte mnohem menší zisk. A zajímavý je i způsob splácení hypotéky bez doložení příjmu. Umožňuje kdykoliv zaslat mimořádnou splátku. Úrok se vám vypočítává jen z té částky peněz, kterou skutečně dlužíte. Kde jinde je možné sjednat si úvěr pro podnikatele s úrokovou sazbou okolo tří procent? Kde jinde vám nabídnou možnost splácení až na třicet let?
dolarové mince a bankovky.png

Refinancujte co nejdříve

Využijte nový úvěr k vyplacení starých dluhů, které vás zatěžují vysokou měsíční splátkou. S novým úvěrem si můžete sjednat mnohem výhodnější podmínky! Nová měsíční splátka může být třeba i o dvě třetiny nižší, než platíte v současnosti!