V životě mnoha lidí se lehko přihodí, že prostě vztah nechtějí nebo nemají štěstí na někoho, kdo by je miloval se vším všudy. V poslední době se tyto problémy stávají čím dál, tím více aktuálnější, jelikož ženy bývají cílevědomější, a muži naopak hledají něco, z čeho hned neplynou závazky. Kolikrát tyto situace bývají řešeny právě nezávaznou chvilkou potěšení, u které se očekává, že bude vyplněna vášnivým sexem.

smutná dívka na okně

Já osobně tomuto řešení problémů moc nerozumím, jelikož mi prostě přijde zvláštní spustit se s někým bez citů a lásky, a to jen na základě pudu a chtíče. Nicméně to, že tomu nerozumím, neznamená, že takové lidi odsuzuji. Na světě žije prostě mnoho lidí, přičemž každému z nich vyhovuje něco trochu odlišného.

Avšak i tak bych vám chtěla předat pár rad, mé milé ženy, kterými by mohlo být dobré se řídit, abyste si zbytečně nezlomily svá křehká srdíčka, a vyvarovaly se tak pádu na úplné dno.
pár v posteli

1.       Ujasněte si samy v sobě, že k tomu muži nic necítíte

Toto je snad to nejdůležitější! Pokud nějakou takovou chvilku plnou rozkoše prožijete, může se jednoduše stát, že se do daného člověka velmi brzy zamilujete, budete vyhledávat jeho blízkost, ale on s vámi nebude chtít mít nic společného. A jelikož se opravdu všechny chceme vyhnout zlomeným srdcím, je důležité si uvědomit, jaký postoj k danému zástupci opačného pohlaví zaujímáme.

2.       Používejte ochranu

Pochopím, pokud ženy nechtějí brát antikoncepci, jelikož je v ní až moc chemie a hormonů, která pak nepříznivě působí na naše tělo. Avšak i tak byste měly myslet na to, že je potřeba se chránit, jelikož nikdy nevíte, s kým váš sexuální partner spal před vámi, popř. zdali není přenašečem určité pohlavní choroby. Zkrátka a dobře, vždy je lepší spoléhat se s ochranou sama na sebe, jelikož je to přeci jen váš život.

3.       Ujasněte si, že vy samy to chcete

Občas je člověk donucen společností k nošení masky, a to navzdory tomu, že jeho opravdové já je diametrálně odlišné, a nejspíš by tak v tomto světě nemělo šanci na úspěch. Ale to, co chce společnost, není přeci vždy dobře! Vy sama si musíte být v každé situaci jistá tím, že skutky, které děláte, plynou z vašeho vlastního přesvědčení. Pokud by tomu tak nebylo, lehce byste mohly ztratit samy sebe, i když se to tak na první pohled nezdá!

Ať už je tedy váš přístup k této lákavé nabídce jakýkoliv, nikdy neodsuzujte lidi ze svého okolí, pokud dělají něco, co se zrovna vám nelíbí. Nikdy totiž nevíte, jaký je jejich život, a které skutečnosti je k daným činům vedou!