Sedíte si na zahrádce, popíjíte bourbon, kouříte dobrý doutník a kolem sebe máte spokojenou rodinku. Všichni pozorujete západ slunce a užíváte si klid. Teplota je okolo příjemných dvaceti stupňů a začíná se trochu ochlazovat. Říkáte si, že by se vám právě hodilo mít na zahradě krásně teplou vířivku.

Ráno se vzbudíte a s šálkem kávy usedáte opět na vaši terasu a sledujete východ slunce. Už teď se výrazně otepluje a vy cítíte, že nastává další den, kdy teploty vyšplhají ke třicítce. Říkáte si, že až se budete odpoledne vracet domů z práce, rádi byste si vlezli do ochlazujícího bazénu. Který ale nemáte. Zabrouzdáte proto na internet a díváte se na přibližné ceny bazénů a vířivek. Ceny se netváří vůbec tak hrozivě, jak jste si mysleli, a tak to odpoledne proberete nejprve s manželkou, protože ona je přece krkem, který hýbe hlavou rodiny. Poté to u další sklenky bourbonu proberete také se sousedem, který má jak vířivku, tak bazén. Po debatě se sousedem však zjistíte, že už to tak růžově nevypadá.

spa-1163239_960_720

Nelze totiž počítat pouze s nádobou, ale také (a to vlastně především) s prací okolo celé výstavby, tedy s výkopovými pracemi. Pokud nejste vlastníkem bagru, budete si muset pravděpodobně bagr pronajmout a pokud nejste zručný bagrista, budete muset bagr pronajmout také se zručným bagristou.

construction-site-2478456_960_720

Ruční výkopové práce Servisvirivychvan jsou schopni zajistit nejen výkopové práce bazénů a vířivek, ale také základové pásy, patky, zemní práce pro rodinné domy, nakládání a přesun materiálu po staveništi a jiné. Na jejich stránkách se můžete podívat na ceník, ale nejlepší bude si nechat udělat odhad na míru, kdy budete přesně vědět, na kolik vás zemní a výkopové práce vyjdou. Pokud bydlíte v Praze a blízkém okolí, pak je pro vás cena velice výhodná. Pokud bydlíte od Prahy dále, připlatíte si sice za každý ujetý kilometr, avšak sazba je stále velice výhodná na příklad pro Středočeský kraj.