Pokud jste natolik šikovní, že si dovedete ušít vlastní oblečení, pak jistě navštěvujete jeden zajímavý obchod. A je úplně jedno, jestli do něho vstupujete prostřednictvím internetu nebo zmáčknete kliku u skutečných dveří. Pojďte tedy dál. Právě vcházíte do obchodu, kde se prodává galanterní zboží.

cvoky

  • Tento obchod je většinou rozdělen do několika sektorů.
  • Jestliže je vaší specializací například oblečení pro někoho drsnějšího, pak zamíříte do jednoho vybraného sektoru.
    • Tím oddělením, bez kterého se jistě neobejdete, je kovová galanterie.
    • Hned po vstupu zjistíte, proč je pro vás tato sekce tak nezbytnou.

Žádné oblečení, které má být například v motorkářském nebo rockovém stylu, se neobejde bez kovových cvočků. Nejčastěji se pro tyto účely používají známé pyramidy, které ale rozhodně nemusejí být pouze na opascích a kalhotách tvrdých chlapů. Mohou se stát krásným doplňkem i pro něžné pohlaví. Vkusně působí na dámské kabelce, které dodají tyto doplňky ten pravý „šmrnc“. Připevnění je velice jednoduché. Jestliže se vám sice cvočky líbí, ale máte raději něžnější styl, můžete si ozvláštnit své oblečení nebo kabelku či peněženku cvočkem, který má na vrchu skleněný kamínek. Tento doplněk se vyrábí v různých barvách a oproti svému celokovovému kolegovi dovede vytvořit spíše punc jemnosti.

pásek

Vyrobte si věci ve svém stylu

Oděvy s kovovými doplňky můžete klidně a bez nejmenších obav prát. Neškodí jim ani voda a ani žádné prací prostředky.

  • V oddělení kovové galanterie je toho k vidění i ke koupi mnohem více.

Seženete tu například i karabiny, které mají velice mnohostranné využití. Nejen, že se dají připnout na tašku či kabelku a s její pomocí si tak připevnit potřebný popruh, ale můžete si s její pomocí vyrobit i originální vodítko na psa. Karabina je otočná, tudíž nehrozí žádné překrucování pásku nebo řemenu.